אודיסאה מרכז אירועים וכנסים בבאר שבע

אודיסאה – גן עדן בלב מדבר

 

במרכז באר שבע, בירת הנגב, סמוך למלון ליאונרדו, משתרע על פני אולם רחב וגן מדהים ביופיו שכיית החמדה של אומנות האירוח: מתחם האירועים אודיסאה. קסם של חוויה ממתינה לכם וליקירכם באודיסאה.

 

מתחם האירועים משלב בתוכו אולם מפואר המזמין להכיל 1100 אורחים מאושרים. העיצוב המודרני של האולם מרהיב ביופיו ומחסיר פעימה. מחשבה רבה הושקעה באולם על מנת לאפשר ארכיטקטורה ייחודית.

 

תאורת האולם מקנה לו מראה אלגנטי ומזמין עבור אירוע קסום. הניסיון עושה את ההבדל אבי לב, אשר שמו הולך לפני בתחום האירוח, לקח על עצמו, מעבר לניהול אולמות נוספים, להעניק למתחם אודיסאה את ניסיונו העתיר עבור אירועים שאין להם אח ורע. 30 שנה של ניסיון בתחום, יצרו את האולם המושלם בלב באר שבע.

 

אירוע באודיסאה הוא אירוע המבטיח הנאה גם בשל מערכת ההגברה מן המתקדמות בתחום. טעם גן עדן בלב באר שבע מתחם האירועים אודיסאה מציע עבור אורחיו שפע של תפריטים היות ומודע למגוון הרחב של קהל אורחיו.

 

יש באפשרות המקום להזמין כל הכשר רצוי והוא ערוך להציע את כל דרכי ההגשה על פי רצון הלקוח. הגן הקסום של אודיסאה מזמין את אורחיו לעולם של שמחה ולב מלא באהבה.

 

קבלת הפנים במקום משרה אווירה של שפע ויוקרה ומזמינה להמשך החגיגה באולם עצמו. האולם נמצא בסמוך למלון ליאונרדו, באר שבע, יתרון נפלא עבור פתרונות אירוע של אורחי המרכז אשר מגיעים לחגוג עמכם בבאר שבע.